Rejestracja spółki z o.o.

Zapraszamy do kontaktu: 12 442 01 46

 

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przebiega w kilku etapach, które mogą Państwo przeprowadzić samodzielnie lub zlecić naszej firmie.

Klientom, którzy zdecydują się na współpracę oferujemy kompleksowe przeprowadzenie procedury rejestracji, w dwóch formach do wyboru:

1. ELEKTRONICZNEJ, która obejmuje telefoniczne lub mailowe konsultacje,
oraz przeprowadzenie klienta przez kolejne etapy systemu S24. W ramach tej usługi konsultant zdalnie lub na spotkaniu w naszym biurze, instruuje klienta w jaki sposób dopełnić wszystkie wymagane formalności i czuwa nad ich bieżącą realizacją.

2. STACJONARNE, obejmującej sporządzenie umowy spółki, organizację spotkania w kancelarii notarialnej w celu jej zawarcia oraz sporządzenie i złożenie wszystkich wymaganych wniosków do KRS. Klient korzystający z tej usługi zwolniony jest ze wszystkich formalności ponieważ nasi pracownicy czuwają nad całym przebiegiem procesu.

Jesteśmy w stanie zarejestrować dla Państwa spółkę w 24 godziny, zapewnić Państwu dostęp do rzetelnych usług doradczych i kompleksowej obsługi związanej z przejęciem wszystkich obowiązków niezbędnych do przeprowadzenie procedury rejestracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>